Sprievodca osvetlením Smart Light: moderné svetelné riešenia pod lupou

Spoločnosť Smart Light tento rok vydala svojho Sprievodcu osvetlením, publikáciu, ktorá je určená nielen architektom a projektantom, ale každému, koho zaujímajú moderné svetelné riešenia, prípadne hľadá inšpiráciu. Sprievodcu osvetlením nám predstavil Karol Vrbatovič, spolumajiteľ spoločnosti Smart Light s.r.o.

Sprievodca osvetlením upúta bohatým obsahom a podrobnými špecifikáciami

Publikácia Sprievodca osvetlením Vás už prvými stranami upúta realizáciami, ktoré sú zhrnutím 17-ročných skúsenosti spoločnosti Smart Light. Nie je to len obyčajný katalóg plný produktov. Príklady realizácií aj s ich krátkym popisom poslúžia ako vynikajúca inšpirácia pre architektov a developerov. Pri tvorbe rôznych svetelných projektov Vám publikácia pomôže viacerými názornými ukážkami a praktickými príkladmi.

Spoločnosť do svojho Sprievodcu osvetlením vybrala tie najzaujímavejšie realizované projekty a detailne ich opísala. Nechýba tu napríklad ani realizácia svetelnej fasády na Twin City Tower. Nečaká Vás pritom iba podrobná fotodokumentácia, ale aj technické detaily, zaujímavosti a kalkulácie osvetlenosti. Skrátka údaje, ktoré inde nenájdete.

Nezáleží na tom, či pracujete na veľkom alebo malom projekte, výber a návrh osvetlenia je vždy kľúčovou záležitosťou. Práve preto je súčasťou Sprievodcu aj produktový katalóg predovšetkým technických svietidiel, ktoré si môžete vybrať pre svoj projekt. Nechýbajú tu samozrejme ani dizajnové osvetlenia, ľahko si tak môžete vytvoriť predstavu o tom, ktoré svietidlá budú pre váš projekt najvhodnejšie. Časť publikácie je venovaná predstaveniu jednotlivých značiek a výrobcov, ktorých spoločnosť Smart Light zastupuje.

Či už ste architekt, developer alebo trebárs jednotlivec so záujmom o svetelné technológie, táto publikácia by určite nemala uniknúť vašej pozornosti.

Stiahnite si Sprievodcu tu.

5 mýtov a faktov o podlahovom kúrení